AF AA47X1CIG-XDBK19 AF1911-ROMULUS 9MM 4.25″ TH
AF AA47X1CIG-XDBK19 AF1911-ROMULUS 9MM 4.25″ TH
$1,599.00
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810100537159 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | AA47X1CIG-XDBK19 |
| Barrel Length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 4.3 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 810100537159 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | AA47X1CIG-XDBK19 |
| Barrel Length | 4.25" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 20 + 1 |
| Safety | Thumb |
| Shipping Weight | 4.3 |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |











