AXIS 2 .350 Legend 18″ Blk/Grn Syn 4-rd
AXIS 2 .350 Legend 18″ Blk/Grn Syn 4-rd
$469.25
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Savage Arms, MFG# 32043, UPC: 011356320438, UOM: EA, AXIS 2, .350 Legend, 18″ Barrel, AccuTrigger, Matte Black, OD Green, 4-rd, SAVA, SAVALG07, SAVALGALL, LG07, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on AXIS 2 .350 Legend 18″ Blk/Grn Syn 4-rd by Savage? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356320438 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32043 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 38.5'' |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.2 |
| Sights | No Sights |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
| Model | Axis 2 GEN II |
Savage Arms, MFG# 32043, UPC: 011356320438, UOM: EA, AXIS 2, .350 Legend, 18″ Barrel, AccuTrigger, Matte Black, OD Green, 4-rd, SAVA, SAVALG07, SAVALGALL, LG07, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on AXIS 2 .350 Legend 18″ Blk/Grn Syn 4-rd by Savage? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 011356320438 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 32043 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .350 Legend |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 38.5'' |
| Number of Magazines | 1 4 rd. Detachable Box |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.2 |
| Sights | No Sights |
| Magazine Included | 1 x 4-Round |
| Model | Axis 2 GEN II |











