BERGARA SIERRA WILDERNESS 22-250 GREY
BERGARA SIERRA WILDERNESS 22-250 GREY
$1,069.99
11 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 043125017362 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | B14S804 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 50 |
| Model | B-14 Wilderness Series |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 8.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Shipping Weight | 9.3 |
| Sights | No |
| UPC | 043125017362 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | B14S804 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .22-250 Remington |
| Capacity | 4 + 1 |
| Length | 50 |
| Model | B-14 Wilderness Series |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 8.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-9" |
| Shipping Weight | 9.3 |
| Sights | No |











