BERETTA M9A4 9MM BRONZE 5″ 15+1 TB
BERETTA M9A4 9MM BRONZE 5″ 15+1 TB
$1,169.00
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 082442067315 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JS92M9A4GBRZ15 |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 5.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 082442067315 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JS92M9A4GBRZ15 |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Length | 5.10" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Safety | Ambidextrous |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |











