BERETTA M9A4 9MM CLAY 5″ 10+1 TB
BERETTA M9A4 9MM CLAY 5″ 10+1 TB
$1,169.00
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 082442067292 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JS92M9A4GCLA10 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | M9A4 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Tritium Night Sights |
| UPC | 082442067292 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | JS92M9A4GCLA10 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.1" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Model | M9A4 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Tritium Night Sights |












