BERGARA BARRELED ACTION 300PRC #4 SS
BERGARA BARRELED ACTION 300PRC #4 SS
$1,299.99
10 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 043125030071 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BPBA26300PRC |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Length | 22" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.5 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Shipping Weight | 6.95 |
| UPC | 043125030071 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | BPBA26300PRC |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RECEIVER |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .300 PRC |
| Length | 22" |
| Model | Premier Series |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 10.5 |
| Product Type | Accessory-Actions |
| Rate of Twist | 1:9" |
| Shipping Weight | 6.95 |












