BRO FL-TRUMP-GMGB FRONTLINE 9 4″ GM/GB 15+1
BRO FL-TRUMP-GMGB FRONTLINE 9 4″ GM/GB 15+1
$774.99
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Black Rain Ordnance Frontline based on the platform of the Glock 19 Gen3. Features an ergonomically designed undercut, red dot ready slide, upgraded stippling, stainless steel retention pins, beveled slide and Cerakote finishes. Includes 15rd GL9 PMAG.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on BRO FL-TRUMP-GMGB FRONTLINE 9 4″ GM/GB 15+1 by Black Rain Ordnance? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 697067881774 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FLTRUMPGMGB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 11 |
| Number of Magazines | 1 |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
The Black Rain Ordnance Frontline based on the platform of the Glock 19 Gen3. Features an ergonomically designed undercut, red dot ready slide, upgraded stippling, stainless steel retention pins, beveled slide and Cerakote finishes. Includes 15rd GL9 PMAG.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on BRO FL-TRUMP-GMGB FRONTLINE 9 4″ GM/GB 15+1 by Black Rain Ordnance? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 697067881774 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FLTRUMPGMGB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 4" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Length | 11 |
| Number of Magazines | 1 |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












