BROWNING SILVER RTLG FDE 12/26 3.5″ #
BROWNING SILVER RTLG FDE 12/26 3.5″ #
$1,259.99
15 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 023614864141 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 011440205 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 4- 2.75" Shells |
| Chokes Included | Full/Improved Cylinder/Modified |
| Product Type | Shotgun |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Brass Bead Front |
| Sights Type | Fixed Sights |
| UPC | 023614864141 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 011440205 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| Capacity | 4- 2.75" Shells |
| Chokes Included | Full/Improved Cylinder/Modified |
| Product Type | Shotgun |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Brass Bead Front |
| Sights Type | Fixed Sights |












