BROWNING X-BOLT 2 MCM SPR CF 308WIN
BROWNING X-BOLT 2 MCM SPR CF 308WIN
$3,569.99
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 023614859635 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036030218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 023614859635 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036030218 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |











