BROWNING X-BOLT 2 PRO 270WIN
BROWNING X-BOLT 2 PRO 270WIN
$2,369.99
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 023614862376 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036040224 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" Fluted Sporter Barrel |
| Caliber/Gauge | .270 Winchester |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 023614862376 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 036040224 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" Fluted Sporter Barrel |
| Caliber/Gauge | .270 Winchester |
| Capacity | 4 + 1 |
| Number of Magazines | 1 4 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |












