CANIK TTI COMBAT 9MM SMOKE 10+1
CANIK TTI COMBAT 9MM SMOKE 10+1
$949.99
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 787450968271 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7864S-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5500 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.45 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 787450968271 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7864S-N |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Length | 13.5500 |
| Magazine Included | 1 x 10-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 10 rd. |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.45 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












