CENTURY CANIK TTI COMBAT SMOKE W/MECANIK OPTIC 9MM PISTOL 4.6″ 2-18RD
CENTURY CANIK TTI COMBAT SMOKE W/MECANIK OPTIC 9MM PISTOL 4.6″ 2-18RD
$1,089.99
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Century Arms, MFG# HG7854SV-N, UPC: 787450968264, UOM: EA, Canik TTI Combat Smoke, 9mm, 4.6″ Ported Barrel, Compensator, W/MeCanik MO3, Smoke/Bronze, (2) 18-rd, CENT, CENTHG10, CENTHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CENTURY CANIK TTI COMBAT SMOKE W/MECANIK OPTIC 9MM PISTOL 4.6″ 2-18RD by Century Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 787450968264 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7854SV-N |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 |
| Length | 13.7500 |
| Magazine Included | 2 x 18-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.75 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Century Arms, MFG# HG7854SV-N, UPC: 787450968264, UOM: EA, Canik TTI Combat Smoke, 9mm, 4.6″ Ported Barrel, Compensator, W/MeCanik MO3, Smoke/Bronze, (2) 18-rd, CENT, CENTHG10, CENTHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CENTURY CANIK TTI COMBAT SMOKE W/MECANIK OPTIC 9MM PISTOL 4.6″ 2-18RD by Century Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 787450968264 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | HG7854SV-N |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 18 |
| Length | 13.7500 |
| Magazine Included | 2 x 18-Round |
| Model | TTI Combat |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 6.0 |
| Package Width | 12.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Trigger Safety |
| Shipping Weight | 7.75 |
| Sights | FS: Fiber Optic RS: Black |
| Sights Type | FIBER OPTIC |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












