202A O/U 410ga 26″ Walnut MC-5 Ext
202A O/U 410ga 26″ Walnut MC-5 Ext
$539.00
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Charles Daly, MFG# 930.221, UPC: 8053800941297, UOM: EA, 202A O/U, 410 ga, 26″ FO Front, 3″ Mobil Chokes-SK/IC/M/IM/F, Engr, Blued/White/Walnut, CHDY, CHDYLG14, CHDYLGALL, LG14, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on 202A O/U 410ga 26″ Walnut MC-5 Ext by Charles Daly Chiappa? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8053800941297 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 930.221 |
| Action | Over / Under |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .410 Bore |
| Capacity | 2 |
| Chokes Included | F,IC,IM,M,SK |
| Length | 30.4500 |
| Model | 202A |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 7.15 |
| Sights | F: Fiber Optic |
| Sights Type | Fixed Sights |
Charles Daly, MFG# 930.221, UPC: 8053800941297, UOM: EA, 202A O/U, 410 ga, 26″ FO Front, 3″ Mobil Chokes-SK/IC/M/IM/F, Engr, Blued/White/Walnut, CHDY, CHDYLG14, CHDYLGALL, LG14, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on 202A O/U 410ga 26″ Walnut MC-5 Ext by Charles Daly Chiappa? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8053800941297 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 930.221 |
| Action | Over / Under |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 26" |
| Caliber/Gauge | .410 Bore |
| Capacity | 2 |
| Chokes Included | F,IC,IM,M,SK |
| Length | 30.4500 |
| Model | 202A |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | Tang |
| Shipping Weight | 7.15 |
| Sights | F: Fiber Optic |
| Sights Type | Fixed Sights |











