CHARLES DALY TRIPLE HONCHO 410/18.5 BL/SYN
CHARLES DALY TRIPLE HONCHO 410/18.5 BL/SYN
$1,757.10
5 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 8053800940498 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 930.171 |
| Action | Over / Under |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber/Gauge | .410 Bore |
| Capacity | 3 |
| Length | 34 |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | 27" |
| Shipping Weight | 8.9 |
| Sights | Front Sight Bead |
| Sights Type | Fixed Sights |
| UPC | 8053800940498 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 930.171 |
| Action | Over / Under |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber/Gauge | .410 Bore |
| Capacity | 3 |
| Length | 34 |
| Package Height | 3.2 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Shotgun |
| Safety | 27" |
| Shipping Weight | 8.9 |
| Sights | Front Sight Bead |
| Sights Type | Fixed Sights |












