RAK-22,22LR 17.25″ WoodStk,SynGrip 2-10R
RAK-22,22LR 17.25″ WoodStk,SynGrip 2-10R
$693.01
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Chiappa Firearms, MFG# 500.103, UPC: 8053670716476, UOM: EA, RAK 22, 22LR, 17.25″ Barrel, Adj Sights, Blued/Wood, Synthetic Grip, 2 10-rd Mags, CHIF, CHIFLG05, CHIFLGALL, LG05, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on RAK-22,22LR 17.25″ WoodStk,SynGrip 2-10R by Chiappa Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8053670716476 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 500.103 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 17.25" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.2 |
| Sights | Adj Military Style Front & Rear |
Chiappa Firearms, MFG# 500.103, UPC: 8053670716476, UOM: EA, RAK 22, 22LR, 17.25″ Barrel, Adj Sights, Blued/Wood, Synthetic Grip, 2 10-rd Mags, CHIF, CHIFLG05, CHIFLGALL, LG05, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on RAK-22,22LR 17.25″ WoodStk,SynGrip 2-10R by Chiappa Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8053670716476 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 500.103 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 17.25" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 10 + 1 |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Shipping Weight | 8.2 |
| Sights | Adj Military Style Front & Rear |












