CHIAPPA FIREARMS RHINO 50DS 9MM 5″ BLK ADJ
CHIAPPA FIREARMS RHINO 50DS 9MM 5″ BLK ADJ
$1,137.68
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 8053670717190 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 340.245 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | COLORED |
| Barrel Length | 5.0" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Length | 12.3000 |
| Model | Rhino |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Revolver |
| Shipping Weight | 3.55 |
| Sights | Adjustable Fiber Optic |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 8053670717190 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 340.245 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | COLORED |
| Barrel Length | 5.0" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 |
| Length | 12.3000 |
| Model | Rhino |
| Package Height | 2.8 |
| Package Width | 8.8 |
| Product Type | Revolver |
| Shipping Weight | 3.55 |
| Sights | Adjustable Fiber Optic |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |












