CHRISTENSEN ARMS EVOKE 7PRC BRNZ/GRN 22″
CHRISTENSEN ARMS EVOKE 7PRC BRNZ/GRN 22″
$948.99
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 840290529030 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-15009-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Model | Evoke |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 10.3 |
| UPC | 840290529030 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 801-15009-01 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | 7mm PRC |
| Capacity | 3 + 1 |
| Model | Evoke |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Shipping Weight | 10.3 |











