CMMG PISTOL, BANSHEE, MK3 8.6 BLACK OUT 12.5″ ARMOR BLK W/ADJ RIP BRACE
CMMG PISTOL, BANSHEE, MK3 8.6 BLACK OUT 12.5″ ARMOR BLK W/ADJ RIP BRACE
$1,780.24
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810148628826 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 33A030C-AB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | 8.6 Blackout |
| Capacity | 20 |
| Model | Banshee |
| Product Type | AR |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Optics Ready |
| UPC | 810148628826 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 33A030C-AB |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 12.50" |
| Caliber/Gauge | 8.6 Blackout |
| Capacity | 20 |
| Model | Banshee |
| Product Type | AR |
| Rate of Twist | 1:3" |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Optics Ready |











