COLT PYTHON 357MAG TT 3″ 6RD HOGUE
COLT PYTHON 357MAG TT 3″ 6RD HOGUE
$1,460.79
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 098289003638 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PYTHON-TTM3NS |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Finish | Stainless |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | .357 Magnum |
| Capacity | 6 |
| Model | Python |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-14" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Tritium Front/Adjustable Rear |
| Sights Type | Night Sights |
| UPC | 098289003638 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PYTHON-TTM3NS |
| Action | Double / Single Action |
| Barrel Finish | Stainless |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | .357 Magnum |
| Capacity | 6 |
| Model | Python |
| Product Type | Revolver |
| Rate of Twist | 1-in-14" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Tritium Front/Adjustable Rear |
| Sights Type | Night Sights |












