CZ 457 SCOUT 22LR BL/WD TB
CZ 457 SCOUT 22LR BL/WD TB
$612.03
38 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 806703023359 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 02335 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Blued |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Length | 32.76'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 457 |
| Number of Magazines | 1 / Single Shot Adapter |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 6.9 |
| Sights | Adjustable Iron/Integrated 11mm Dovetail |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |
| Youth Rifle | Yes |
| UPC | 806703023359 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 02335 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Finish | Blued |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Capacity | 1rd |
| Length | 32.76'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 457 |
| Number of Magazines | 1 / Single Shot Adapter |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:16" |
| Safety | Two-Position |
| Shipping Weight | 6.9 |
| Sights | Adjustable Iron/Integrated 11mm Dovetail |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Units per Box | 1 |
| Youth Rifle | Yes |












