CZ 600 PLUS ALPHA 30-06 BL/SY TB
CZ 600 PLUS ALPHA 30-06 BL/SY TB
$718.53
21 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 806703074184 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 7418 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 5 + 1 |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 9.45 |
| Sights | No Sights |
| UPC | 806703074184 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 7418 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 20" |
| Caliber/Gauge | .30-06 Springfield |
| Capacity | 5 + 1 |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 8.5 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1:10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 9.45 |
| Sights | No Sights |












