CZ 600 PLUS AMER 6.5CR BL/WD TB
CZ 600 PLUS AMER 6.5CR BL/WD TB
$896.72
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 806703077192 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 07719 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 |
| Length | 40.67'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |
| UPC | 806703077192 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 07719 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | MODERN SPORTING RIFLE |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 |
| Length | 40.67'' |
| Magazine Included | 1 x 5-Round |
| Model | 600 Plus |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-7" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No |












