CZ 75 SHADOW 2 9MM 5″ BLUE GRIP
CZ 75 SHADOW 2 9MM 5″ BLUE GRIP
$1,210.79
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 806703912578 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91257 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Length | 11.6000 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Slide Description | Inside Railed |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 806703912578 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91257 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Length | 11.6000 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 8.3 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 4.7 |
| Sights | Adjustable |
| Sights Type | ADJUSTABLE |
| Slide Description | Inside Railed |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |












