CZ 75 Shadow2 9mm Blue Grips OR 3X19rd
CZ 75 Shadow2 9mm Blue Grips OR 3X19rd
$1,554.68
17 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
CZ-USA, MFG# 91251, UPC: 806703912516, UOM: EA, CZ Shadow 2, 9mm, 4.89″ Barrel, Optics Ready, FO Frt/HAJO Rear, Black/Blue Grips, 3 19-rd, CZA, CZAHG10, CZAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ 75 Shadow2 9mm Blue Grips OR 3X19rd by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703912516 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91251 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 19 + 1 |
| Length | 8.53 |
| Magazine Included | 1 x 19-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 19 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 4.9 |
| Sights | Fiber Optic Front, HAJO Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Inside Railed/Optic Cut |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |
CZ-USA, MFG# 91251, UPC: 806703912516, UOM: EA, CZ Shadow 2, 9mm, 4.89″ Barrel, Optics Ready, FO Frt/HAJO Rear, Black/Blue Grips, 3 19-rd, CZA, CZAHG10, CZAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ 75 Shadow2 9mm Blue Grips OR 3X19rd by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703912516 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91251 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 19 + 1 |
| Length | 8.53 |
| Magazine Included | 1 x 19-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 19 rd. |
| Package Height | 2.6 |
| Package Width | 8.4 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 4.9 |
| Sights | Fiber Optic Front, HAJO Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Inside Railed/Optic Cut |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| Units per Box | 1 |











