CZ 75 SP-01 TACTICAL,9MM
CZ 75 SP-01 TACTICAL,9MM
$894.47
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
CZ-USA, MFG# 89353, UPC: 806703893532, UOM: Each, CZ 75 SP-01 Tactical, 9mm, 4.6″ Barrel, 3-Dot Sights, Decocker, Black, 19-rd, CZA, CZAHG10, CZAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ 75 SP-01 TACTICAL,9MM by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703893532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 89353 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 19 |
| Length | 11.4000 |
| Magazine Included | 2 x 19-Round |
| Model | 75 SP-01 Tactical |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
CZ-USA, MFG# 89353, UPC: 806703893532, UOM: Each, CZ 75 SP-01 Tactical, 9mm, 4.6″ Barrel, 3-Dot Sights, Decocker, Black, 19-rd, CZA, CZAHG10, CZAHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ 75 SP-01 TACTICAL,9MM by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703893532 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 89353 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 4.6" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 19 |
| Length | 11.4000 |
| Magazine Included | 2 x 19-Round |
| Model | 75 SP-01 Tactical |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.0 |
| Package Width | 8.0 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Safety | Decocker |
| Shipping Weight | 4.15 |
| Sights | 3 Dot |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (OR) | NO SALE TO OREGON |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












