CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS
CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS
$2,259.74
14 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703912486 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91248 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 18 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 17 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 6.75 |
| Sights | Fiber Optic Front/Adj. Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on CZ SHADOW 2 OPTICS READY 9MM PISTOL BLACK/ORANGE 2-17RD MAGS by CZ-USA? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 806703912486 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 91248 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 4.89" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 17 + 1 |
| Length | 18 |
| Magazine Included | 3 x 17-Round |
| Model | Shadow 2 |
| Number of Magazines | 3 17 rd. |
| Package Height | 4.0 |
| Package Width | 14.0 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 6.75 |
| Sights | Fiber Optic Front/Adj. Rear |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











