DBX57 Pistol 5.7×28 8″ Brace Nick 30rd TALO
DBX57 Pistol 5.7×28 8″ Brace Nick 30rd TALO
$1,165.30
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Diamondback, MFG# DB1680L301, UPC: 810035756571, UOM: EA, DBX57 Pistol w/Brace, 5.7x28mm, 8″ Barrel, M-LOK, Bright Nickel, 30-rd, TALO, DIAM, DIAMHG10, DIAMHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on DBX57 Pistol 5.7×28 8″ Brace Nick 30rd TALO by Diamondback Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810035756571 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB1680L301 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Number of Magazines | 1 30rd. Magazine |
| Rate of Twist | 1-in-9 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
Diamondback, MFG# DB1680L301, UPC: 810035756571, UOM: EA, DBX57 Pistol w/Brace, 5.7x28mm, 8″ Barrel, M-LOK, Bright Nickel, 30-rd, TALO, DIAM, DIAMHG10, DIAMHGALL, HG10, HGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on DBX57 Pistol 5.7×28 8″ Brace Nick 30rd TALO by Diamondback Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810035756571 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB1680L301 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 5.7 x 28 mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Number of Magazines | 1 30rd. Magazine |
| Rate of Twist | 1-in-9 |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | No Sights |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |












