DERYA ARMS DY9 COMP 9MM BLK 10+1 OR TR
DERYA ARMS DY9 COMP 9MM BLK 10+1 OR TR
$405.28
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 850067243304 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 10L.DY9.COMP.US |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.86" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | TruGlo Fiber Optic |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |
| UPC | 850067243304 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 10L.DY9.COMP.US |
| Action | Striker Fired |
| Barrel Length | 3.86" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 + 1 |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | TruGlo Fiber Optic |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Ported/Serrated |












