DIAMONDBACK DB SDR 357 MAG 3″ 6RD REVOLVER POLISHED STAINLESS
DIAMONDBACK DB SDR 357 MAG 3″ 6RD REVOLVER POLISHED STAINLESS
$734.30
19 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Diamondback Firearms SDR, Self Defense Revolver, DA/SA, 357 Magnum/38 Special, 3″ Barrel, Stainless Steel Construction, Polished Finish, Silver, Black Rubber Grip, Fiber Optic Sights, 6 Rounds 0700S703
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on DIAMONDBACK DB SDR 357 MAG 3″ 6RD REVOLVER POLISHED STAINLESS by Diamondback Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810035754430 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB0700S703 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Polished |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | .38 Special |
| Capacity | 6 |
| Model | SDR |
| Package Height | 1.7 |
| Package Width | 6.7 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Rate of Twist | 1-in-18.75" |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 2.2 |
| Sights | Fixed FO Front/Dovetail FO Rear |
| Sights Type | Fixed Sights |
Diamondback Firearms SDR, Self Defense Revolver, DA/SA, 357 Magnum/38 Special, 3″ Barrel, Stainless Steel Construction, Polished Finish, Silver, Black Rubber Grip, Fiber Optic Sights, 6 Rounds 0700S703
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on DIAMONDBACK DB SDR 357 MAG 3″ 6RD REVOLVER POLISHED STAINLESS by Diamondback Firearms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 810035754430 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB0700S703 |
| Action | Double / Single Action |
| ATF Type | revolver |
| Barrel Finish | Polished |
| Barrel Length | 3" |
| Caliber/Gauge | .38 Special |
| Capacity | 6 |
| Model | SDR |
| Package Height | 1.7 |
| Package Width | 6.7 |
| Product Type | Double / Single Action |
| Rate of Twist | 1-in-18.75" |
| Safety | No |
| Shipping Weight | 2.2 |
| Sights | Fixed FO Front/Dovetail FO Rear |
| Sights Type | Fixed Sights |












