DIAMONDBACK FIREARMS DB9 GEN IV 9MM BLK/BRZ 3″ 6+1
DIAMONDBACK FIREARMS DB9 GEN IV 9MM BLK/BRZ 3″ 6+1
$287.91
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810035752610 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB0200P071 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.00" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 + 1 |
| Length | 5.5 |
| Number of Magazines | 1 6 rd. |
| Package Height | 6.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin |
| Shipping Weight | 1.4 |
| Sights | Real Windage-Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 810035752610 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | DB0200P071 |
| Action | Striker Fired |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.00" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 6 + 1 |
| Length | 5.5 |
| Number of Magazines | 1 6 rd. |
| Package Height | 6.5 |
| Package Width | 1.5 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin |
| Shipping Weight | 1.4 |
| Sights | Real Windage-Adjustable |
| Sights Type | Adjustable Sights |
| Slide Description | Serrated |
| Units per Box | 1 |











