EAA CORP MCP35 LW OPS 9MM BK/TUN 3.88″
EAA CORP MCP35 LW OPS 9MM BK/TUN 3.88″
$718.84
7 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 741566906404 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 390436 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.88" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 2.95 |
| Sights | FS: Fiber Optic |
| Sights Type | Fiber Optic Front/Adj Rear |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| UPC | 741566906404 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 390436 |
| Action | Single Action |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Length | 3.88" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 15 + 1 |
| Number of Magazines | 1 15 rd. |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 8.7 |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 2.95 |
| Sights | FS: Fiber Optic |
| Sights Type | Fiber Optic Front/Adj Rear |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |











