5 in stock
Purchase & earn 219 points!
Guidelines for Shipping Restrictions by State
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
  • Best Prices in Kennesaw
  • Earn Rewards on Every Purchase.
  • Special Bundles & Firearm Packages Available.
  • Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
  • Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
A0A863P12NGQ
Model
Big Gunner
Rate of Twist
1:3"
Length
12"
Caliber/Gauge
8.6 Blackout
Product Type
Barrel
Barrel Length
12"
SKU: TSW|161572Categories: AR BarrelsTags: Online Only
  • Best Prices in Kennesaw
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
A0A863P12NGQ
Model
Big Gunner
Rate of Twist
1:3"
Length
12"
Caliber/Gauge
8.6 Blackout
Product Type
Barrel
Barrel Length
12"