Federal FAA208 20Gauge 2.50″ 7/8oz 8Shot 25 Per Box/10 Case
Federal FAA208 20Gauge 2.50″ 7/8oz 8Shot 25 Per Box/10 Case
$13.13
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 604544709469 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FAA208 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | All American |
| Product Type | Partition |
| Shipping Weight | 1.982 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 7/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.53 |
| UPC | 604544709469 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FAA208 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | All American |
| Product Type | Partition |
| Shipping Weight | 1.982 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 7/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.53 |











