FEDERAL TOP GUN 20GA 2-3/4″ 2-1/2DE 7/8OZ 8 25 RD/BX 10 BX/CS
FEDERAL TOP GUN 20GA 2-3/4″ 2-1/2DE 7/8OZ 8 25 RD/BX 10 BX/CS
$12.15
2000 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 029465025014 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TG208 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | Top Gun |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.95 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 7/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.49 |
| UPC | 029465025014 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TG208 |
| Caliber/Gauge | 20 Gauge |
| Grains | #8 |
| Length | 2.75" |
| Model | Top Gun |
| Product Type | Shotshell |
| Shipping Weight | 1.95 |
| Shot Size | 8 |
| Shot Weight | 7/8 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.49 |












