FIERCE FIREARMS CARBON RAZOR 22LR BLK/PHM 18″
FIERCE FIREARMS CARBON RAZOR 22LR BLK/PHM 18″
$1,999.00
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418904053 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FRR22LR18BP |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Barrel Length | 18" |
| Action | Bolt Action |
| Safety | Two-Position |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 7.6 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Package Width | 8.0 |
| Package Height | 3.3 |
| Number of Magazines | 1 RIM-X 10rd |
| ATF Type | RIFLE |
| UPC | 853418904053 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | FRR22LR18BP |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | .22 LR |
| Barrel Length | 18" |
| Action | Bolt Action |
| Safety | Two-Position |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 7.6 |
| Rate of Twist | 1-in-16" |
| Package Width | 8.0 |
| Package Height | 3.3 |
| Number of Magazines | 1 RIM-X 10rd |
| ATF Type | RIFLE |











