2 in stock
Purchase & earn 1,750 points!
Guidelines for Shipping Restrictions by State
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
  • Best Prices in Kennesaw
  • Earn Rewards on Every Purchase.
  • Special Bundles & Firearm Packages Available.
  • Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
  • Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
TWROG300PRC20BRS
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"
SKU: TSW|174962Categories: Bolt Action RiflesTags: Online Only
  • Best Prices in Kennesaw
UPC
Manufacturer
Manufacturer Part Number
TWROG300PRC20BRS
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"