FIERCE FIREARMS TWSTD TI ROGUE 308W SB/SON 18″
FIERCE FIREARMS TWSTD TI ROGUE 308W SB/SON 18″
$2,150.00
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 853418404348 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TWTROG308WIN18BS |
| Action | Bolt Action |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 7.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.0 |
| Package Height | 3.25 |
| Barrel Length | 18" Twisted Flute |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| ATF Type | RIFLE |
| UPC | 853418404348 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | TWTROG308WIN18BS |
| Action | Bolt Action |
| Product Type | Rifle |
| Shipping Weight | 7.8 |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Package Width | 8.0 |
| Package Height | 3.25 |
| Barrel Length | 18" Twisted Flute |
| Number of Magazines | Hinged Floor Plate |
| Capacity | 3 + 1 |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| ATF Type | RIFLE |











