FN BARREL SCAR 16S 223REM 10″
FN BARREL SCAR 16S 223REM 10″
$1,299.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 845737001087 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 98802 |
| Barrel Length | 10" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 10" |
| Model | 16S |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 4.9 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights | Flip Up Front |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 845737001087 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 98802 |
| Barrel Length | 10" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 10" |
| Model | 16S |
| Package Height | 3.3 |
| Package Width | 4.9 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 3.0 |
| Sights | Flip Up Front |
| Units per Box | 1 |












