FN BARREL SCAR 17S 308WIN 13″
FN BARREL SCAR 17S 308WIN 13″
$1,499.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 845737002657 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 98814 |
| Barrel Length | 13" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Length | 13" |
| Model | SCAR |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 5.0 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 3.25 |
| Sights | Flip Up Front |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 845737002657 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 98814 |
| Barrel Length | 13" |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| Length | 13" |
| Model | SCAR |
| Package Height | 3.5 |
| Package Width | 5.0 |
| Product Type | Barrel |
| Shipping Weight | 3.25 |
| Sights | Flip Up Front |
| Units per Box | 1 |












