FN BBL AR-15 5.56MM 10.5″ M16 CAR
FN BBL AR-15 5.56MM 10.5″ M16 CAR
$279.00
4 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 845737008406 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 20100037 |
| Barrel Length | 10.5" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 10.50" |
| Model | AR-15 |
| Package Height | 2.2 |
| Package Width | 2.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1 in 7" RH Twist |
| Shipping Weight | 1.4 |
| Sights | No |
| UPC | 845737008406 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 20100037 |
| Barrel Length | 10.5" |
| Caliber/Gauge | .223 REM/5.56 NATO |
| Length | 10.50" |
| Model | AR-15 |
| Package Height | 2.2 |
| Package Width | 2.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1 in 7" RH Twist |
| Shipping Weight | 1.4 |
| Sights | No |












