FN REFLEX XL MRD 9MM NMS FDE 2-10RD MAGAZINE
FN REFLEX XL MRD 9MM NMS FDE 2-10RD MAGAZINE
$599.00
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 845737019082 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 66-101764 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.3000 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 11.2500 |
| Model | Reflex XL |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Single Action |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 2.9 |
| Sights | Tritium Night Front/Black U-Notch Rear |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| UPC | 845737019082 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 66-101764 |
| Action | Semi-Auto |
| ATF Type | Pistol |
| Barrel Finish | Black |
| Barrel Length | 3.3000 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Length | 11.2500 |
| Model | Reflex XL |
| Number of Magazines | 2 |
| Package Height | 2.5 |
| Package Width | 8.2 |
| Product Type | Single Action |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Safety | No Manual |
| Shipping Weight | 2.9 |
| Sights | Tritium Night Front/Black U-Notch Rear |
| Sights Type | FIXED |
| Slide Description | Optic Cut/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |











