FN RUSH 9TI 9MM SILENCER FDE
FN RUSH 9TI 9MM SILENCER FDE
$799.00
23 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 845737016159 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 96-100717 |
| ATF Type | Supressor |
| Barrel Length | 7.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 2 |
| Model | Rush 9Ti |
| Package Height | 10.0 |
| Package Width | 2.0 |
| Product Type | NFA – Silencer |
| Shipping Weight | 1.5 |
| Thread Pattern | 1/2"-28 tpi |
| Units per Box | 1 |
| UPC | 845737016159 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 96-100717 |
| ATF Type | Supressor |
| Barrel Length | 7.3" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 2 |
| Model | Rush 9Ti |
| Package Height | 10.0 |
| Package Width | 2.0 |
| Product Type | NFA – Silencer |
| Shipping Weight | 1.5 |
| Thread Pattern | 1/2"-28 tpi |
| Units per Box | 1 |












