FOUR PEAKS ATA ARMS TURQUA 6.5CM 18″ BLK
FOUR PEAKS ATA ARMS TURQUA 6.5CM 18″ BLK
$498.03
2 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 810065120366 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 12036 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 48.6 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 12.3 |
| UPC | 810065120366 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 12036 |
| Action | Bolt Action |
| ATF Type | RIFLE |
| Barrel Length | 18.5" |
| Caliber/Gauge | 6.5mm Creedmoor |
| Capacity | 5 + 1 |
| Length | 48.6 |
| Number of Magazines | 1 5 rd. |
| Package Height | 3.4 |
| Package Width | 10.9 |
| Product Type | Rifle |
| Rate of Twist | 1-in-8" |
| Shipping Weight | 12.3 |












