G-Force Gatlander 12ga 18.5″ Grey Syn 5-rd
G-Force Gatlander 12ga 18.5″ Grey Syn 5-rd
$409.08
6 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Gforce Arms, MFG# GFSAS12GB, UPC: 643477864395, UOM: EA, Gatlander, 12 Gauge, 18.5″ Barrel, Ghost Ring Rear Sights, Picatinny, Grey/Synthetic, 5-rd, GFOR, GFORLG05, GFORLGALL, LG05, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on G-Force Gatlander 12ga 18.5″ Grey Syn 5-rd by GForce Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 643477864395 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | GFSAS12GB |
| Package Height | 3.2 |
| Capacity | 5 + 1 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 18.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Shotgun |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Ghost Ring Iron Sights |
| Shipping Weight | 8.95 |
| Package Width | 9.1 |
Gforce Arms, MFG# GFSAS12GB, UPC: 643477864395, UOM: EA, Gatlander, 12 Gauge, 18.5″ Barrel, Ghost Ring Rear Sights, Picatinny, Grey/Synthetic, 5-rd, GFOR, GFORLG05, GFORLGALL, LG05, LGALL
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on G-Force Gatlander 12ga 18.5″ Grey Syn 5-rd by GForce Arms? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 643477864395 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | GFSAS12GB |
| Package Height | 3.2 |
| Capacity | 5 + 1 |
| Caliber/Gauge | 12 Gauge |
| ATF Type | SHOTGUN |
| Barrel Length | 18.5" |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Shotgun |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Sights | Ghost Ring Iron Sights |
| Shipping Weight | 8.95 |
| Package Width | 9.1 |












