GLOCK G23 V 40S&W 13+1 4.02″ MOS
GLOCK G23 V 40S&W 13+1 4.02″ MOS
$620.00
100 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 764503067914 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PV2350203MOS |
| Action | Safe Action |
| Barrel Length | 4.02" |
| Caliber/Gauge | .40 S&W |
| Capacity | 13 + 1 |
| Length | 7.28'' |
| Magazine Included | 3 x 13-Round |
| Model | 23V MOS |
| Number of Magazines | 3 13 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Fixed Glock Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
| UPC | 764503067914 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | PV2350203MOS |
| Action | Safe Action |
| Barrel Length | 4.02" |
| Caliber/Gauge | .40 S&W |
| Capacity | 13 + 1 |
| Length | 7.28'' |
| Magazine Included | 3 x 13-Round |
| Model | 23V MOS |
| Number of Magazines | 3 13 rd. |
| Product Type | Semi-Auto Pistol |
| Safety | Firing Pin/Trigger Block |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Fixed Glock Sights |
| Sights Type | Fixed Sights |
| Slide Description | Optic Ready/Serrated |
| State Restriction (CA) | NO DIRECT SHIP TO CALIFORNIA |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












