Grand Power 197892004770 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, Rear Picatinny Rail, FDE Polymer Grips
Grand Power 197892004770 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, Rear Picatinny Rail, FDE Polymer Grips
$1,159.00
8 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Grand Power SP9A3 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; 1913 Picatinny rail on receiver and rear for added stock extension. Includes three 30rd magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Grand Power 197892004770 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, Rear Picatinny Rail, FDE Polymer Grips by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892004770 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 197892004770 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 19.3500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
The Grand Power SP9A3 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; 1913 Picatinny rail on receiver and rear for added stock extension. Includes three 30rd magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Grand Power 197892004770 SP9A3 Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Flat Dark Earth Aluminum Picatinny Rail Receiver, Rear Picatinny Rail, FDE Polymer Grips by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892004770 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 197892004770 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 19.3500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











