Grand Power 8588005808545 SP9A3G Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Black Hardcoat Anodize Aluminum/Polymer Receiver w/Picatinny Rail, Black Polymer Grip, Ambidextrous
Grand Power 8588005808545 SP9A3G Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Black Hardcoat Anodize Aluminum/Polymer Receiver w/Picatinny Rail, Black Polymer Grip, Ambidextrous
$1,059.00
Out of stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
Grand Power Stribog 9mm Luger, roller delayed blowback.Includes three Glock style magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Grand Power 8588005808545 SP9A3G Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Black Hardcoat Anodize Aluminum/Polymer Receiver w/Picatinny Rail, Black Polymer Grip, Ambidextrous by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8588005808545 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8588005808545 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 19.3500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 7.6 |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
Grand Power Stribog 9mm Luger, roller delayed blowback.Includes three Glock style magazines.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on Grand Power 8588005808545 SP9A3G Stribog 9mm Luger 30+1 8″ Black Threaded Barrel, M-LOK Handguard, Black Hardcoat Anodize Aluminum/Polymer Receiver w/Picatinny Rail, Black Polymer Grip, Ambidextrous by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 8588005808545 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 8588005808545 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 + 1 |
| Length | 19.3500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Shipping Weight | 7.6 |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |











