GP 197892029995 STRIBG SP9A3G 9M PST SBT BRC FDE
GP 197892029995 STRIBG SP9A3G 9M PST SBT BRC FDE
$1,259.00
28 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
The Grand Power SP9A3G 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; ambidextrous safety lever; thread Protector; integrated Iron sights; a non-reciprocating charging handle; 1913 Picatinny rail on receiver and SB Tactical brace. Includes three 30rd magazines and hard plastic case.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GP 197892029995 STRIBG SP9A3G 9M PST SBT BRC FDE by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892029995 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 197892029995 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Length | 19.5500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |
The Grand Power SP9A3G 9mm Luger pistol features a 8″ barrel; M-LOK handguard; ambidextrous safety lever; thread Protector; integrated Iron sights; a non-reciprocating charging handle; 1913 Picatinny rail on receiver and SB Tactical brace. Includes three 30rd magazines and hard plastic case.
Your Trusted Online Firearms Store – Shop with Confidence!
Looking for the best prices on GP 197892029995 STRIBG SP9A3G 9M PST SBT BRC FDE by Grand Power? Governors Gun Club proudly serves Kennesaw with unbeatable pricing, expert service, and exclusive rewards.
- Best Prices in Kennesaw
- Earn Rewards on Every Purchase.
- Special Bundles & Firearm Packages Available.
- Safe & Secure Checkout – Shop with confidence using trusted payment options.
- Compliance-Ready – All sales follow federal, state, and local firearm laws.
Limited Stock – Visit Us Today or Shop Online Before They’re Gone!
| UPC | 197892029995 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 197892029995 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 8" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 30 |
| Length | 19.5500 |
| Model | Stribog |
| Number of Magazines | 3 |
| Product Type | Striker Fired |
| Safety | Ambidextrous |
| Sights | Iron |
| Sights Type | FLIP UP SIGHTS |
| State Restriction (IL) | NO SALE TO ILLINOIS PICA |
| State Restriction (NJ) | NO DIRECT SHIP TO NEW JERSEY |
| State Restriction (RI) | NO DIRECT SHIP TO RHODE ISLAND |
| State Restriction (WA) | NO DIRECT SHIP TO WASHINGTON |












