HK 245602 H&K 9mm Luger Threaded Black Steel, Fits H&K VP9
HK 245602 H&K 9mm Luger Threaded Black Steel, Fits H&K VP9
$269.43
3 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230255739 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 245602 |
| Barrel Length | 4.45" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 0.75 |
| Model | H&K |
| Package Height | 8.25 |
| Package Width | 1.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.25 |
| UPC | 642230255739 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 245602 |
| Barrel Length | 4.45" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Length | 0.75 |
| Model | H&K |
| Package Height | 8.25 |
| Package Width | 1.0 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Shipping Weight | 0.25 |












