HECKLER AND KOCH (HK USA) MR762 A4 7.62 16.5″ 10+1 BK CA
HECKLER AND KOCH (HK USA) MR762 A4 7.62 16.5″ 10+1 BK CA
$4,539.00
12 in stock
Disclaimer: It is the customer’s responsibility to ensure that all orders comply with applicable local and federal regulations. Non-compliant orders are subject to a 30% restocking fee. We reserve the right to dispute any chargebacks related to such orders.
| UPC | 642230269729 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001056 |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Rifle |
| Barrel Length | 16.5" |
| Sights | No Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-11" |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |
| UPC | 642230269729 |
|---|---|
| Manufacturer | |
| Manufacturer Part Number | 81001056 |
| Action | Semi-Auto |
| Product Type | Rifle |
| Barrel Length | 16.5" |
| Sights | No Sights |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Rate of Twist | 1-in-11" |
| Number of Magazines | 1 10 rd. |
| Capacity | 10 + 1 |
| Caliber/Gauge | .308 / 7.62 NATO |











